Poljski predsjednik: Nismo napadnuti, raketa koja je pala bila je nesretni slučaj
POLJSKI predsjednik Andrzej Duda rekao je da je raketu koja je pala na njegovu zemlju "vjerojatno koristila ukrajinska protuzračna obrana".
Obraćajući se novinarima, Duda je rekao da Poljska još uvijek analizira mogućnost pokretanja procedure članka 4 NATO-a, ali se čini da možda neće biti potrebno koristiti tu mjeru. Rekao je da nema naznaka da je eksplozija projektila u Poljskoj koja je ubila dvoje ljudi bila "namjerni napad", opisavši ga najvjerojatnije kao nesretan slučaj.
Ranije je američki predsjednik Joe Biden također rekao da je "malo vjerojatno" da je Rusija ispalila projektil, ali je dodao: "Vidjet ćemo."
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara