Vjekoslav Šutej opet hospitaliziran
VJEKOSLAV ŠUTEJ u četvrtak je ponovo hospitaliziran u Kliničkoj bolnici Merkur u Zagrebu, nedugo nakon što je objavljeno da je slavni dirigent pobijedio u borbi s akutnom leukemijom.
Da je Šutej još jednom završio u bolnici, potvrdio je ravnatelj te ustanove Željko Vidas, ali nije sasvim jasno do kakvih je komplikacija moglo doći. Nagađa se kako je Šutej hospitaliziran zbog pada leukocita u krvi. Šuteju je akutna leukemija dijagnosticirana prošle godine, a krajem 2008. je primio transplantaciju koštane srži. Još nedavno se činilo da se sasvim oporavio, te je nedavno imao nastup u koncertnoj dvorani Vatroslav Lisinski u Zagrebu.
J.C.
Foto: Vjekoslav Skledar / Cropix
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati