BATE ušutkao Grobare usred Beograda, Partizanu pirova pobjeda tek za Europa Ligu

SVA 32 sudionika Lige prvaka u sezoni 2015/16 poznata su nakon posljednjih pet utakmica play-offa za dio natjecanja po skupinama.

> Povijesna senzacija: Kazahstanska "Jugoslavija u malom" izborila Ligu prvaka!

> Bayer i CSKA do Lige prvaka preokretima preko Lazija i Sportinga

Partizan je u Beogradu imao težak zadatak; nadoknaditi 0:1 iz prve utakmice kod bjeloruskog BATE-a i nije uspio. Stasevič je goste doveo u vodstvo u 25. minuti, što je dakako značilo da domaćini moraju postići tri gola bez da prime ijedan.

U posljednjih 20 minuta postigli su dva gola, točnije Žavnerčik je u 74. pogodio svoju mrežu, a Šaponjić u trećoj minuti sudačke nadoknade doveo Partizan u vodstvo ali za veliki preokret više nije bilo vremena i pobjeda prvaka Srbije 2:1 ostala je tek pirova pa natjecanje nastavlja u skupini utješne nagrade - Europa Lige.