Četvrta momčad norveškog prvenstva zaustavila Dinamo

DINAMO je u trećoj pripremnoj utakmici u Španjolskoj odigrao bez golova sa Stromsgodsetom.

Hrvatski prvak utakmicu protiv četvrte momčadi norveškog prvenstva počeo je u sastavu: Ježina - Pinto, Vukojević, Gonçalo, Matel - Ademi, Antolić, Machado - Pjaca, Fernandes, Henriquez.

Prva Mamićeva momčad uspjela je stvoriti samo jednu dobru priliku, ali je norveški vratar Horn obranio udarac Machada.

Na poluvremenu je Mamić promijenio cijelu momčad osim Pinta i Goncala, pa su u drugih 45 minuta zaigrali: Eduardo - Pinto, Sigali, Taravel, Fiolić - Gonçalo, Gojak, Ćorić - Cekici, Olmo, Hodžić, ali ni oni nisu uspjeli matirati Horna.

Dinamo je u prva dva pripremna susreta pobijedio Odd sa 4:0, te remizirao 2:2 s njemačkim drugoligašem FSV Frankfurtom.