Dan preokreta u Bundesligi: Novi poraz HSV-a, Werder slavio u Hannoveru

HAMBURGER SV i dalje proživljava teške dane. Novi udarac njihovim težnjama za ostankom u ligi stigao je u Mönchengladbachu, gdje su poraženi s 3:1, mada je počelo dobro za njih jer su preko Zoue Daogarija poveli u 28. minuti.

No, samo osam minuta nakon toga poslije promašenog jedanaesterca poravnao je Daems, a u nastavku su preokret potpisali Raffael i Dominguez. Hrvata nije bilo u sastavu gostiju, a HSV je ostao na 17. poziciji s 24 boda, koliko ima i Stuttgart na 16. mjestu, dok je Borussia M. na šestoj poziciji sa 47 bodova.

U drugom susretu dana također je viđen preokret, no ovaj put u korist gostiju. Hannover je na svom terenu poveo preko Husztija krajem prvog dijela, a u 57. minuti izjednačio je Di Santo, da bi u 90. Sebastian Proedl donio sva tri boda Werderu. Momčad iz Bremena pobjegla je tako današnjem protivniku tri boda i došla na 12. mjesto, sa osam bodova više od zone ugroženih sastava.