Fantastičan podvig Sochauxa: U osam minuta stigli tri gola zaostatka kod Lillea!

PRVA utakmica 34. kola Le Championnata ponudila je golijadu u Lilleu, gdje je gostovao Sochaux.

Domaći su poveli 3:0, ali Sochaux je u posljednjih 11 minuta zabio tri gola i izborio bod. Salomon Kalou zabio je u 26. i 45. minuti za 2:0 Lillea, Basa je povisio na otvaranju drugog dijela.

U 79. minuti Kante je pokrenuo preokret zabivši za 3:1, a Nogueira je u 84. i 87. zabio dva pogotka za konačnih 3:3.

Sličan podvig nogometni svijet pamti od 2005. godine kada je Liverpool u finalu Lige prvaka u Istanbulu, u samo šest minuta zabio tri gola izjednačivši protiv Milana za produžetke i kasnije penale, na koje su Englezi osvojili natjecanje.

Iako će gosti biti sretni spašenim bodom, niti jedna momčad neće biti zadovoljna ishodom. Tri boda trebalo je Lilleu da preskoči St. Etienne i Lyon u borbi za Europu, dok je Sochaux remijem ostao u opasnoj zoni.