Hoffenheim i dalje bez poraza, Paderborn prekinuo niz bez pobjede

U POSLJEDNJEM susretu osmog kola njemačkog prvenstva Paderborn je pobijedio Eintracht iz Frankfurta 3:1 i ostvario prvu pobjedu u posljednja četiri kola. Gosti su poveli golom Alexandera Meiera u 57. minuti, no Paderborn je u nastavku susreta okrenuo rezultat. Izjednačio je Marvin Ducksch u 66. minuti, Uwe Hünemeier je u 79. minuti doveo domaćine u vodstvom, a pobjedu je potvrdio Stefan Kutschke u 85. minuti.

U ranije igranom susretu HSV i Hoffenheim su odigrali 1:1. Hoffenheim je poveo golom Anthonyja Modestea u 15. minuti, a domaćin je izjednačio golom Pierrea-Michela Lasogga u 34. minuti. Hoffenheim je i dalje bez poraza u Bundesligi, dok HSV za pobjedu kod kuće ne zna od travnja.

Na ljestvici vodi Bayern sa 20 bodova, Borussia Moenchengladbach ima 16 bodova, a Mainz, Hoffenheim i Wolfsburg po 14 bodova.