VIDEO Bayer utrpao pet komada na teškom gostovanju i nastavio nevjerojatan niz

NOGOMETAŠI Bayera, novi prvaci Bundeslige, odradili su novu odličnu utakmicu te su u 32. kolu pobijedili Eintracht u gostima 5:1. Odlični Bayer time je odradio i 48. utakmicu u nizu ove sezone bez poraza. U Bundesligi je ostvario 26 pobjeda uz šest remija.

Gosti iz Leverkusena su poveli golom Xhake u 12. minuti, dok je dvadeset minuta kasnije izjednačio Ekitike. Bayer je na odmor ipak otišao uz prednost i to nakon gola češkog napadača Schicka u 44. minuti.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SVE GOLOVE

U nastavku susreta Bayer je dodatno dominirao te je sve garnirao s nova tri pogotka. Strijelci su bili Palacios u 58. minuti iz jedanaesterca, Frimpong u 77. te Boniface u 89. s bijele točke za konačnih 5:1. Hrvatski nogometaši nisu nastupili u ovom susretu pa je Hrvoje Smolčić kroz cijeli ogled ostao na domaćoj, a Josip Stanišić na gostujućoj klupi za pričuve.