Inter ostao bez Europe

NOGOMETAŠI Genoe pobijedili su u 37. kolu talijanskog nogometnog prvenstva milanski Inter 3:2 i ostavili ga bez mogućnosti da se dokopa barem kvalifikacija Europske lige u sljedećoj sezoni.

Nakon što je prvo poluvrijeme završilo 2:2 (Pavoletti, Lestienne/Icardi,Palacio) na pobjednički pogodak čekalo se do 89. minute kad je pobjedu domaćoj momčadi donio Slovak Juraj Kučka. S ta je tri boda Genoa izbila na peto mjesto koje vodi u Europsku ligu.

Kovačić i Brozović nekoliko puta zaprijetili domaćem golu

Hrvatski reprezentativci Mateo Kovačić i Marcelo Brozović bili su u početnoj postavi Intera. Prije nego što je zamijenjen u 76. minuti Brozović je u nekoliko navrata opasno zaprijetio Genoinim vratima, a Kovačić je u igri proveo 90 minuta, a jedan je njegov obećavajući šut u početku utakmice završio u domaćem bloku.