Kramarić debitirao za Leicester u porazu od Stokea

ANDREJ KRAMARIĆ debitirao je za Leicester, klub u koji je stigao iz Rijeke. Leicester je u 22. kolu Premierlige izgubio na domaćem terenu od Stokea s 0:1.

Pobjednika je odlučio Bojan Krkić preciznim udarcem u 63. minuti. Kramarić, koji je jučer dobio radnu dozvolu, na teren je ušao dvije minute kasnije. Imao je jedan dobar udarac koji je zaustavio vratar gostiju Asmir Begović, a u posljednjoj minuti je srušen u kaznenom prostoru Stokea, ali sudac je smatrao da nije riječ o prekršaju.

Hrvatski napadač za Leicester će nastupati u dresu s brojem 40, a navijači su već počeli kupovati njegove dresove.

Leicester je posljednja momčad lige sa 17 bodova, dok je Stoke na desetom mjestu s dvanaest bodova više.