Lyon kiksao, Marseille i PSG na dva boda zaostatka

NOGOMETAŠI Lyona propustili su priliku pobjeći Marseilleu i Paris St Germainu na četiri boda prednosti odigravši 1:1 na gostovanju kod Lorienta.

Nakon što su Marseille i PSG remizirali u ovom kolu, Lyon je imao priliku pobjedom protiv Lorionta pobjeći na 'plus četiri', no 'lavovi' nisu uspjeli. Lorient je poveo golom Jordana Ayewa u 50. minuti, a izjednačio je Clinton N'Jie u 77. minuti.

Bordeaux je pobijedio St Etienne 1:0 golom Diega Rolana u 42. minuti. Ovom pobjedom Bordeaux se približio na smo bod zaostatka od četvrtog mjesta kojeg drži upravo St Etienne.

Pobjedu je ostvario i Guingamp koji je na gostovanju porazio Metz 2:0 i primaknuo se pozicijama koje vode u Europu. Metz je pak ostao na začelju.

Na ljestvici vodi Lyon sa 51 bodom, dva više od Marseillea i PSG-a.