Matej Jelić u trećoj minuti nadoknade prvijencem donio gostujuću pobjedu Rapidu

HRVATSKI napadač Matej Jelić (24) postigao je svoj prvi pogodak za bečki Rapid kojim je u trećoj minuti sudačke nadoknade donio minimalnu 1-0 (0-0) pobjedu na gostovanju kod Rieda u susretu 10. kola austrijskog nogometnog prvenstva.

Jelić je posljednjeg dana ovoljetnog prijelaznog roka prešao iz slovačke Žiline u Rapid, te je u svom drugom nastupu postigao prvi pogodak i to nakon što je na teren ušao u 77. minuti.

Ovoga ljeta Jelić je postigao čak sedam pogodaka za Žilinu u kvalifikacijama za Europsku ligu. Prije odlaska u Slovačku, Jelić je u Hrvatskoj igrao za Lokomotivu, Lučko, Karlovac i Rudeš.

Rapid je vodeći na ljestvici sa 22 boda, četiri više od Salzburga i gradskog suparnika Austrije. Ried je pretposljednji, deveti s osam bodova.