Nastavlja se nezapamćena kriza u Dortmundu: Borussia doživjela šesti poraz u devet kola

NASTAVLJA se kriza Borussije Dortmund u njemačkom prvenstvu. U devetom kolu izabranici Jurgena Kloppa izgubili su na svom travnjaku od Hannovera s 1:0.

Jedini gol na utakmici postigao je iz slobodnjaka u 61. minuti Kiyotake, koji je tako nanio već šesti poraz Borussiji ove sezone. Nakon devet kola Borussia ima samo sedam bodova i na 15. je mjestu.

Devet golova u Frankfurtu

Sjajnu su utakmicu odigrali Frankfurt i Stuttgart u kojoj je palo devet pogodaka, a Stuttgart je slavio s 5:4.

Madlung je doveo Frankfurt u vodstvo, preokrenuo je s dva gola Harnik, a za 1:3 je zabio Gentner. Domaća momčad je preko Meiera, Aignera i Madlunga uspjela povesti 4:3, a pobjedu Stuttgartu u zadnjih deset minuta donijeli su Werner i Gentner.

Hertha je s 3:0 uz dva gola Bena Hatire pobijedila HSV, a Hoffenheim je golom Vollanda srušio Paderborn. Augsburg je s 2:0 bio bolji od Freiburga na svom travnjaku.