Navijači Bešiktaša Bilića ispratili skandiranjem i ovacijama

SLAVEN BILIĆ se 2:1 pobjedom nad Genclebirligijem oprostio od navijača Bešiktaša i trijumfom je zaključio svoju tursku avanturu.

U  dvoboju koji se igrao u Ankari Tosun  i Özyakup zabijali su za Bešiktaš, dok je počasni gol za goste u posljednjoj minuti  postigao Bülbül.

Nakon utakmice navijači Bešiktaša su Bilića s terena ispratili skandiranjem i ovacijama.

"Bio je to lijep način na koji smo završili sezonu. Ponosan sam na svoju momčad i na obavljen posao ovdje, ovaj će klub uvijek imati posebno mjesto u mom srcu. Žao mi je što nismo postali prvaci, dali smo sve od sebe, no, nažalost, nije bilo dovoljno", rekao je Bilić te je dodao kako će u budućnosti biti navijač ''Orlova'':

"Uvjeren sam da Bešiktaš može do toliko željenog naslova prvaka sljedeće sezone. Pratit ću klub i dalje kao navijač. Iduće sezone neću biti ovdje, ali u Turskoj za mene će uvijek postojati samo Bešiktaš. Lijepo je bilo otići uz skandiranje navijača, ali meni je svaka minuta provedena u ovom klubu bila lijepa.