Novi debakl nekadašnjeg velikana: Milan izgubio i u Udinama

MILANOVA sezona iz noćne more se nastavlja. Nekadašnji velikan i sedmerostruki prvak Europe iz kola u kolo trpi blamaže, a kkao stvari stoje, ni dolazak Milanove legende na klupu, Clarencea Seadorfa nije puno toga promijenio na bolje.

Novi poraz stigao je u Udinama, a domaćin je slavio 1:0 golom Antonija Di Natalea u 67. minuti.

Bio je to 12. Di Nataleov pogodak Milanu, a samo je rimskim sastavima, Laziju i Romi, zabio više u svojoj karijeri.

Udinese je pobjedom prekinuo negativan niz od pet utakmica bez pobjede, te je istom nanio Milanu drugi uzastopni. Na prvenstvenoj ljestvici Udinese je pobjedom skočio na 13. mjesto, ali s utakmicom više od obje momčadi koje je preskočio. Milan je pak ostao 10. s dobrim šansama da se od nedjelje surva u donji dio ljestvice.

Od Hrvata u Udineseu, Kelava nije nastupio, ali zato je Igor Bubnjić proveo svih 90 minuta na terenu.