PSG remizirao već četvrti put ove sezone: Jedva spasio bod na svom terenu u derbiju protiv Lyona

U DERBIJU 6. kola šestog kola francuskog prvenstva Paris St Germain i Olympique Lyon odigrali 1:1. Aktualnim prvacima to je već četvrti remi od početka sezone.

PSG je poveo golom Edisona Cavanija u 20. minuti, a izjednačio je Samuel Umtiti u 85. minuti. Dvije minute prije kraja utakmice gosti su mogli i do pobjede, ali Corentin Tolisso je zapucao zicer.

U ranije odigranom susretu Monaco je slavio protiv Guingampa 1:0 golom Nabila Dirara u 38. minuti. Danijel Subašić je branio za momčad iz Kneževine. Identičnim rezultatom je St Etienne slavio na gostovanju kod Lensa, dok su Lille i Montpellier odigrali bez golova.

Na ljestvici vode Marseille, Bordeaux i St Etienne sa po 13 bodova. PSG je peti sa 10 bodova.

REZULTATI

PSG - Lyon 1:1 (Cavani 20 / Umtiti 85)

Monaco - Guingamp 1:0 (Dirar 38)

Lens - St Etienne 0:1 (Lemoine 82)

Lille - Montpellier 0:0

U subotu:

Toulouse - Caen 3:3 (Yedder 21-11m, Regattin 83-11m, Ninkov 87 / Raspentino 7, Nangis 76, Calve 86)

Nantes - Nica 2:1 (Amavi 9, Shechter 43 / Amavi 70)

Lorient - Reims 0:1 (Moukandjo 72)

Metz - Bastia 3:1 (Kryvets 14, Milan 64, Falcon 74 / Ayite 42)

Marseille - Rennes 3:0 (Gignac 50,63, Alessandrini 90+4)