Pobjede Uniteda i Arsenala, Cityju samo bod protiv Stokea

MANCHESTER UNITED slavio je u četvrtom kolu Premierlige protiv Crystal Palacea s 2:0.

Aktualni prvak Engleske do pobjede je stigao golovima Van Persieja i Rooneya. Van Persie je pogodio u 45. minuti iz jedanaesterca, a Rooney je zabio iz slobodnjaka u 81. minuti.

Arsenal je odnio tri boda s gostovanja Sunderlandu s 3:1. Poveli su "Topnici" u 11. minuti golom Girouda nakon dodavanja Ozila. Sunderland je izjednačio preko Gardnera, a Ramsey je s dva gola donio bodove Arsenalu.

Dva gola zabio je i Sigurdsson za pobjedu Tottenhama 2:0 protiv Norwicha. Manchester City je odigrao lošu utakmicu na gostovanju kod Stokea i odnio samo bod remijem bez golova.

Newcastle je u gostima svladao Aston Villu s 2:1. Za Newcastle su zabili Ben Arfa i Gouffran, a za domaće Benteke. Rezultatom 1:1 su završile utakmice Fulham - WBA i Hull - Cardiff.