Problematični Halilović: Demonstrativno napustio teren pa se posvađao s trenerom

BARCELONA B izgubila je na gostovanju kod Alcorcona s 3:1, a utakmicu je obilježila svađa između Alena Halilovića i trenera Jordija Vinyalsa. Naime, Barca je u 26. minuti ostala s igračem manje, jer je vratar Ortola dobio crveni karton, a kako utakmicu nije mogao nastaviti bez golmana, Vinyals je odlučio "žrtvovati" Halilovića.

> Trener Barcelone B: Nemam problema s Halilovićem

Mladi hrvatski reprezentativac nije dobro reagirao na odluku trenera te je ljutito napustio travnjak. Vinyals ga je pokušao smiriti, ali Halilović mu se istrgnuo iz ruku.

Sport.es piše da Haliloviću ovo nije prvi ovakav slučaj. Navode da je jednom slično reagirao i kada je trener bio Eusebio Sacristan.

"Normalno, nitko ne voli biti zamijenjen u prvom poluvremenu, ali Halilović je do tada bio vrlo diskretan. Uostalom, nogomet je timski sport u kojem morate poštivati odluku trenera", piše Sport.es.