Rijeka s ukupnih 8:1 izbacila Lokomotivu u četvrtfinalu Kupa!

Hina

RIJEKA je u polufinale Hrvatskog kupa prošla s ukupnih 8:1 protiv Lokomotive. U uzvratnoj utakmici četvrtfinala izabranici Matjaža Keka slavili su u Kranjčevićevoj sa 4:0.

Ivković bijesan nakon poraza od Rijeke: Sram me je! Ovo je nedopustivo

Još jednu maestralnu utakmicu odigrala je Rijeka protiv Lokomotive, nakon što je istog suparnika u prvoj utakmici četvrtfinala na svom travnjaku razbila sa 4:1.

Nezaustavljivi Sharbini slomio Lokomotivu

Na natopljenom travnjaku Kranjčevićeve Rijeka je dominirala od prve do posljednje minute, a domaćina je načela u 35. minuti nakon što se u kaznenom prostoru Zelenike najbolje snašao Sharbini.

Samo tri minute kasnije Sharbini, igrač utakmice, prekrasno je s lijeve stranice vanjskim dijelom kopačke ubacio na pet metara odakle je Vešović matirao Zeleniku.

Zabio i Ivančić

Početkom drugog poluvremena u strijelce se upisao i Tomasov, a konačan rezultat postavio je Ivančić nakon sjajnog kontranapada Kekove momčadi.

U polufinale su još prošli Dinamo i Hajduk, dok je uzvratna utakmica Zadra i Splita odgođena zbog natopljenog travnjaka.