Roma zaustavljena u Veroni, prvi poraz Torina još od studenog

NOVI kiks Rome, koja je sve dalje od vodećeg Juventusa. Totti i društvo u 26. kolu Serie A odigrali su bez golova sa Chievom.

U Veroni, u utakmici koju je obilježila teška ozljeda Mattiella, vidjeli smo nekoliko dobrih prilika na obje strane, ali ne i golove. Drugoplasirana Roma ima osam bodova manje od vodećeg Juventusa, koji ima i utakmicu manje.

Udinese je u utakmici u kojoj je postignuto pet golova s 3:2 slavio protiv Torina. Quagliarella je doveo Torino u vodstvo, ali je domaća momčad preokrenula preko Di Natalea, Waguea i autogolom Molinara. Poraz Torina, prvi još od studenog, ublažio je Benassi. Za Udinese je posljednjih deset minuta odigrao hrvatski branič Bubnjić.

Bez golova su završile utakmice Cesene i Palerma, za kojeg je Jajalo igrao 60 minute, te Parme i Atalante. Bodove su podijelili i Empoli i Genoa (1:1).