MATE BILIĆ gledao je s klupe za pričuve cijelu utakmicu 25. kola španjolske Primere između Racing Santandera i svog Sportinga. Završilo je bez pobjednika, s jednim golom na obje strane.

Sporting je tako ostao i dalje blizu samog dna ljestvice, na pretposljednjem mjestu. Ove subote su vodili do šesnaest minuta prije kraja. Barral je Sportingu u 43. minuti donio vodstvo, no u 74. je Stuani bio miran pri izvođenju penala, te je postavio konačnih 1:1.

I dalje je, pak, uvjerljivo posljednja Zaragoza. U 25. kolu su primili čak pet golova kod Malage i izgubili 5:1, a ostali su jedina momčad u cijeloj Primeri koja dosad nije zabila niti jedan pogodak izvan šesnaesterca. Za njih je ova utakmica čak dobro i počela. Poveli su u 23. minuti golom Aranda. No, u samom smiraju prvog dijela je domaćin izjednačio, a u nastavku zabio čak četiri gola.

U trećem ogledu su Betis i Getafe remizirali odigravši 1:1.

Primera, 25. kolo:

Racing Santander - Sporting 1:1 (Stuani 74-11m / Barral 43)

Betis - Getafe 1:1 (Molina 51 / Dorado 55-ag)

Malaga - Zaragoza 5:1 (Fernandez 45, Silva 67-ag, Demichelis 77, Isco 79, Rondon 88 / Aranda 23)