Vrdoljak je mogao biti tragičar: Promašio dva jedanaesterca u pobjedi Legije protiv Celtica

LEGIA je napravila veliko iznenađenje i sa 4:1 pregazila Celtic u prvoj utakmici trećeg pretkola Lige prvaka.

Zanimljivo, poveo je Celtic u osmoj minuti preko McGregora, no poljska momčad je već do poluvremena preokrenula golovima Radovića. U posljednjoj minuti prvog dijela Celtic je ostao s igračem manje jer je crveni karton dobio Ambrose.

U posljednjih pet minuta navijače u Varšavi su obradovali Zyro i Kosecki. Pobjeda Legije je mogla biti i uvjerljivija, ali hrvatski igrač Ivica Vrdoljak nije realizirao dva jedanaesterca.

Najprije je u 59. minuti promašio cijeli gol, a zatim mu je vratar Celtica obranio udarac s bijele točke tri minute prije kraja utakmice.