Vrsaljko ozlijedio koljeno, Hrvati prikovani za klupu: Kaka zabio golčinu, Milan i Lazio remizirali!

U 10. KOLU Serie A svakako je najzanimljiviji bio dvoboj između Milan i Lazija koji je završio 1:1.

Kaka je doveo Rossonere u vodstvo u 54. minuti susreta, ali Lazio je uspio izjednačiti u 72. minuti preko Cianija.

Šime Vrsaljko neće po dobrom pamtiti utakmicu protiv Parme. Hrvatski reprezentativac koji nastupa u dresu Genoe stradao je u 21. minuti dvoboja te je morao napustiti teren. Ipak, njegova je momčad uspjela šokirati Parmu te je golom Gilardina uzela sva tri boda.

Ivan Kelava i Igor Bubnjić nisu nastupili za Udinese pobjedi protiv Sassuola 2:1. Klupe su grijali i član Napolija Josip Radošević te napadač Fiorentine Ante Rebić, a na kraju susreta više razloga za slavlje imao je Radošević čija je momčad slavila 2:1.

Juventus je s ogromnih 4:0 pregazio Cataniju, a bodove su podijelili Livorno i Torinu koji su odigrali 3:3.