Vukušićeva Pescara uzela bod protiv Rome, Napoli u sudačkoj nadoknadi srušio Cagliari

33. KOLO u Serie A bilo je prava poslastica za ljubitelje nogometa. Možda i najzanimljivija utakmica bila je ona između Napolija i Cagliarija u kojoj se pobjednik dvoboja doznao u sudačkoj nadoknadi. Naime, Napoli je pogotkom Insigne u četvrtoj minuti sudačke nadoknade slavio 3:2.

Pogotke su ranije u utakmici postigli Astori i Cavani za Napoli te Ibarbo i Sau za Cagliari.

Zanimljivo je bilo i na Artemio Franchiju, gdje je Fiorentina slavila protiv Torina 4:3. Domaćin je poveo preko Cuadrada, a golovima Aquilanija i Ljajića izgledalo je kao da je Fiorentina riješila susret u prvom poluvremenu. Ipak, gosti su se probudili u drugom dijelu te su preko Barreta, Santane i Cercija izjednačili na 3:3. Ipak, Fiorentinu je spasio Romulo koji je zabio za 4:3 u 86. minuti.

Veliko iznenađenje priredila je Vukušićeva Pescara koja se s gostovanja u Rimu vraća neporažena. Susret je završio 1:1, a Ante Vukušić nije ulazio u igru.

Od ostalih susreta, Siena je izgubila od Chieva 1:0. Bologna je remizirala protiv Sampdorije 1:1, a s istim rezultatom završila je i utakmica između Catanije i Palerma.