EURO 2020.

Ademi donio bod Makedoncima na gostovanju kod Izraela

MAKEDONIJA je izvukla 1:1 na gostovanju u Izraelu u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo 2020. zahvaljujući golu Dinamovog kapetana Arijana Ademija.

Izrael je došao u vodstvo preko Erana Zahavija u 55. minuti, bio je bolja momčad tijekom cijelog susreta, ali Makedonci su iskoristili nepažnju izraelske obrane devet minuta nakon što su primili gol.

Alioski je oštro ubacio ljevicom iz slobodnog udarca s desne strane, Ademi je bio najviši u skoku i glavom pogodio za konačan rezultat.

Makedonija je sada stigla do petog boda u isto toliko utakmica, dok je Izrael drugi u istoj skupini s tri boda više. Sutra se igraju ostale utakmice u skupini G, vodeća Poljska gostuje kod Slovenije, a Austrija dočekuje Latviju.