ANKETA Je li Dinamo oštećen protiv Varaždina?

Screenshot: MaxSport

DINAMO je u susretu 23. kola SuperSport HNL-a pobijedio Varaždin na Maksimiru 1:0 golom Brune Petkovića iz penala u 18. minuti. Marko Dabro je u 81. minuti promašio penal za goste. Dinamo je ovom pobjedom ostao u utrci s vodećom Rijekom, za kojom sad zaostaje šest bodova uz utakmicu manje.

U 81. minuti dogodio se najkontroverzniji trenutak utakmice. Bernauer je loše procijenio jednu loptu i onda krenuo za igračem Varaždina te u pokušaju da izbije loptu igrao rukom. Sudac Ante Terzić pregledao je snimku i bez previše razmišljanja dosudio penal za Varaždin.

Njega je izveo novi Varaždinov napadač Marko Dabro, koji je ušao s klupe, ali je Nevistić pročitao njegov udarac i spasio Dinamo. Pitanje koje se nameće glasi: Je li Bernauer napucao samog sebe u ruku? Ako se to dogodilo, a Jakirović je nakon utakmice rekao kako on smatra da jest, onda to nije kažnjivo igranje rukom. Situaciju pogledajte OVDJE od 5:34 i recite nam u anketi što mislite.