POGLEDAJTE SPORNU SITUACIJU Je li Real poveo nakon zaleđa?

REAL je poveo protiv Atletica s 1:0 u 10. minuti prvog dvoboja u polufinalu Lige prvaka. Cristiano Ronaldo zabio je glavom i načeo gradskog rivala na Santiago Bernabeu, ali se postavlja pitanje je li zapravo Portugalac bio u zaleđu?

Sergio Ramos je najprije centrirao s desne strane, a Stefan Savić odbio loptu glavom. U trenutku kad je Ramos uputio centaršut, Ronaldo je bio u zaleđu i aktivno sudjelovao u akciji. Međutim, lopta je nakon reakcije Savića stigla do Casemira, koji je ubacio loptu u peterac a Portugalac zabio glavom.

Bio je to 101. gol Ronalda u Ligi prvaka, u kojoj je zabio šest golova u posljednjih 219 minuta, te je trenutačno drugi strijelac natjecanja s osam pogodaka, iza Lionela Messija (11).

Dakle, pitanje svih pitanja glasi - je li Stephen Child, prvi pomoćnik glavnog suca Martina Atkinsona, treba dosuditi zaleđe Ronalda prilikom prvog centaršuta?