Aris u završnici pomeo Zvezdu s 3:0

CRVENA ZVEZDA je uvjerljivo poražena u Solunu od Arisa u 2. kolu Lige UEFA-e. Dva gola za domaće je postigao Papazoglou, da bi u sudačkoj nadoknadi točku na i stavio Koke, za konačnih 3:0.

Iako se činilo da će se defenzivno postavljena igra trenera Kosanovića uroditi plodom i da će Zvezda iz Soluna otići sa zacrtanim bodom, joker s klupe Papazoglou je u 76. minuti matira Ranđelovića i otvara slavinu golova za domaćine.

Zvezda se tada otvara i pokušava vratiti rezultat u egal što joj se obija u glavu i Grci još u dva navrata uspjevaju savladati Ranđelovića. Najprije je Papanzoglou zabio svoj drugi gol, da bi Koke nakon solo akcije zapečatio sudbinu Beograđana u 1. minuti sudačke nadoknade.

Nakon dva kola i dvije odigrane utakmice, Crvena Zvezda je bez pobjede, a Arisu su ovo prva tri boda nakon što je prvo kolo bio slobodan.

Večeras su u drugoj utakmici skupine F Bayern i Bolton podjedili bodove u Munchenu.