Arminia preokretom slavila protiv Nurnberga, Bayer odnio bodove Wolfsburgu

U POSLJEDNJE dvije utakmice 13. kola Bundeslige Arminia je pobijedila Nürnberga 3-1, dok je Bayer s 2-1 slavio na gostovanju kod Wolfsburga.

Nürnberg je u Bielefeldu poveo pogotkom Wolfa u 43. minuti nakon asistencije Misimovića, no Arminia je izjednačila preko Kaufa u 63. minuti, Wichniarek je doveo domaće u vodstvo u 76. minuti, a konačnih 3-1 postavio je Zuma u prvoj minuti sudačke nadoknade.

U redovima Arminije nije bilo Andrea Mijatovića, koji se još uvijek nije oporavio od ozljede, dok je Leon Benko, bivši nogometaš Varteksa, odsjedio cijelu utakmicu na klupi gostiju.

Bayer je u Wolfsburgu poveo pogotkom Barnetta u 37. minuti, a Kiessling je povisio na 2-0 u 52. minuti. Domaći su uspjeli smanjiti na 2-1 u 70. minuti golom Friedricha, no do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.