Krovinović oduševio u derbiju: "Masakrirali smo Sporting"

NAKON kraćih praznika koje je iskoristio za posjet Zagrebu, mladi hrvatski nogometaš Filip Krovinović vratio se obvezama u Benfici. Godinu su otvorili derbijem protiv Sportinga na svom terenu i izborili 1:1 pogotkom u 90. minuti.

Fabio Coentrao, nekadašnja zvijezda Benfice, asistirao je Martinsu za vodstvo gostiju 0:1 u 18. minuti, a iako su domaći igrači dominirali nisu uspjeli slomiti gradskog rivala sve do samog kraja.

Krovinović je poslao loptu u šesnaesterac, a u gužvi nakon udaraca domaćih igrača lopta je jednog od gostiju pogodila u ruku i sudac je označio penal koji je Jonas realizirao za konačnih 1:1.

Benfica sada na trećem mjestu ima 37 bodova i za Sportingom zaostaje tri boda, Porto je vodeći sa 42 boda.

"Mislim da smo odigrali sjajnu utakmicu, posebno u drugom poluvremenu. Masakrirali smo Sporting. Tužni smo jer smo zaslužili pobjedu, ali nastavit ćemo se boriti za ono što nam pripada", rekao je nakon utakmice Krovinović kojeg ponovo hvale mediji i navijači Benfice.