Španjolci se namučili protiv BiH: Pogledajte majstorije tajnog Furijinog oružja za Hrvatsku

ŠPANJOLSKA je pripremnu utakmicu za Europsko prvenstvo odigrala protiv Bosne i Hercegovine i slavila s 3:1.

Španjolci, koji na Europskom prvenstvu igraju u skupini s Hrvatskom, u ovoj utakmici bili su bez nogometaša iz Reala i Atletica, a zablistao je ofenzivac Celte Nolito.

Dva sjajna gola Nolita

S dva majstorska gola u prvih 15 minuta slomio je izabranike Meše Baždarevića. Prvi je zabio iskosa s lijeve strane u suprotni kut, a drugi fantastičnim lobom s deset metara.

Spahić u 15 minuta zabio i pocrvenio zbog šamaranja Fabregasa

BiH, koja je ostala bez kapetana Džeke koji se ozlijedio, vratila se u igru golom Spahića nakon ubačaja Pjanića iz kornera u 29. minuti. Ipak, samo 15 minuta kasnije Spahić je svoju momčad ostavio s igračem manje zbog šamaranja i guranja španjolskih igrača.

BiH propuštala prilike, Pedro potvrdio pobjedu

Unatoč igraču manje, BiH je u drugom poluvremenu imala bolje prilike. Đurić je pogodio vratnicu i promašio veliku priliku sam ispred vratara Asenja, a Španjolac je bio uspješniji i od Duljevića kojem je obranio udarac s ruba kaznenog prostora.

Pobjedu Španjolaca, koji će do Eura igrati još protiv Koreje i Gruzije, u sudačkoj nadoknadi potvrdio je Pedro.