SERIE A

BOLOGNA - HELLAS VERONA 1:0 Jurića koštao penal u 18. minuti. Kalinić startao

HELLAS Verona je u 18. kolu Serie A poražena na gostovanju kod Bologne koja je slavila rezultatom 1:0.

Momčad hrvatskog trenera Ivana Jurića je pogodak odluke primila u 18. minuti kada je Riccardo Orsolini bio precizan s bijele točke. Penal je skrivio vratar gostiju Marco Silvestri nakon što je u kaznenom prostoru srušio Roberta Soriana.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL ORSOLINIJA.

Kalinić je igrao do 69. minute, a Pandur je ostao na klupi

U prvoj postavi Verone je zaigrao Nikola Kalinić koji je izašao u 69. minuti, a zamijenio ga je Samuel Di Carmine. Mladi vratar Ivor Pandur je cijeli susret odgledao s klupe za pričuve.

Veroni je ovo bio peti prvenstveni poraz u 18. prvenstvenoj utakmici. Do sada je skupila 27 bodova te se nalazi na odličnom devetom mjestu. Bologna je trenutno 12. s 20 osvojenih bodova, a momčad Siniše Mihajlovića u sljedećem kolu gostuje kod Juventusa, dok Verona dočekuje Napoli.