Pogledajte prvi gol nekadašnje zvijezde Dinama u Bundesligi

JOSIP BREKALO (19) večeras je u Wolfsburgovom dresu u ligaškom okršaju protiv Mainza postigao prvijenac. Mladi hrvatski reprezentativac na Mainzovoj Opel Areni zabio je vodeći pogodak u utakmici koja je završila s 1:1. Izjednačujući zgoditak zabio je Yoshinori Muto u 44. minuti.

U šestoj minuti ogleda Josip Brekalo dočekao je ubačaj s lijeve strane, no poskliznuo se prilikom udarca. Međutim, ubrzo se pridigao te je s osam metara poentirao za Wolfsburgovo vodstvo u prvom dvoboju 24. kola njemačkog prvenstva.

Bivši Dinamov igrač prvi dio tekuće sezone odradio je u Stuttgartu u kojem proveo jednogodišnju posudbu. Početkom siječanjskog prijelaznog razdoblja vratio se u Wolfsburg koji ga je u srpnju 2016. godine otkupio od Dinama za 6 milijuna eura.