LIGE PETICE

Ćaleta-Car i suigrači su samo gledali, možete i vi. Golčine Lyona protiv Marseillea

LYON je pobijedio Marseille 2:1 u derbiju 22. kola Ligue 1. Do preokreta je došao krasnim golovima, ali i zahvaljujući lošim reakcijama obrane gostiju. Marseille je poveo u 10. minuti golom Mattea Guendouzija. U 76. minuti izjednačio je Xherdan Shaqiri. Najniži igrač na terenu (1.69 m) zabio je usamljen pored visokih braniča Marseillea glavom i to s oko 11 metara.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVI GOL LYONA

Gol za pobjedu Lyona postigao je Moussa Dembele. Krasno je primio loptu, okrenuo se i pretrčao čuvare te prebacio golmana, ali kao i kod prvog gola njegove momčadi, bio je usamljeni igrač Lyona okružen braničima Marseillea. Za domaćine je cijelu utakmicu odigrao Duje Ćaleta-Car.