Carević se vratio starim navikama: Bivši Hajdukovac požutio u pobjedi Lokerena

U PRVOM susretu 32. kola belgijskog nogometnog prvenstva Lokeren je upisao treću uzastopnu pobjedu, ovaj puta slaveći na gostovanju kod Cluba Brugge 3:2.

Konkretnijim prvim poluvremenom i boljim otvaranjem drugoga Lokeren je do 72. minute imao tri gola prednosti, za što su zaslužni bili David Janczyk (11), Killian Overmeire (37) i Stijn De Wilde (69). Nedostižnu prednost preciznim udarcima tek su uspjeli smanjiti Joseph Akpala (72) i Mohamed Dahmane (80).

Bivši Hajdukov nogometaš Mario Carević, koji je u prošlom kolu postigao dva pogotka za Lokeren, ovaj se puta nije upisao na listu strijelaca, no našao se na popisu igrača koji su javno opomenuti. Zbilo se to u 23. minuti susreta kojeg je napustio u 89. minuti utakmice kada ga je na travnjaku zamijenio Ahmed Toure.

Dodajmo da je domaćin posljednjih pola sata odigrao bez isključenog Jeroena Simaeysa. Uspjeli su u do kraja susreta postići dva pogotka unatoč brojčanoj inferiornosti na terenu, no do boda nisu uspjeli doći.