SERIE A

Cholov sin zabio četiri gola i donio Tudoru nevjerojatnu pobjedu

VERONA je pobijedila Lazio 4:1 u devetom kolu Serie A.

Igor Tudor došao je do svoje treće pobjede na klupi Verone, otkako je sredinom rujna preuzeo momčad. Junak današnje pobjede bio je Giovanni Simeone (26) s četiri pogotka. Sin slavnog trenera Diega Chola Simeonea zabio je u 30. minuti za vodstvo, a šest minuta kasnije ponovo je bio strijelac za 2:0.

Lazio Maurizija Sarrija smanjio je u 46. minuti na 2:1 golom Cire Immobilea, no Simeone je u 62. minuti ponovo bio strijelac za Veronu. Četvrti gol Simeone je zabio u 92. minuti i tako posve razbio Rimljane.

Tudorova Verona je pobijedila Romu 3:2 i Speziju 4:0, remizirala sa Salernitanom 2:2 i Genoom 3:3 te izgubila od Milana 3:2.

Boško Šutalo ušao je u 68. minuti za Veronu, a Nikola Kalinić i Ivor Pandur nisu ulazili u igru kod domaćina.

Toma Bašić ostao je svih 90 minuta na klupi Lazija.