Ćorluka odigrao 90 minuta u pobjedi Manchester Cityja

MANCHESTER CITY je na svom stadionu odigrao utakmicu 2. kola Premiershipa protiv Derby Countyja i slavio 1:0. Naš reprezentativac Vedran Ćorluka odigrao je cijelu utakmicu na poziciji desnog braniča.

City je u 43. minuti došao u vodstvo, a strijelac za nebesko-plave je Johnson. Do poluvremena se rezultat nije mijenjao i City odlazi na odmor sa minimalnom prednošću.

Ćorluka je u drugom poluvremenu imao jednu od najvećih prilika kada je njegova duga dijagonala gotovo skrenuta u gol Derbyja., ali je do kraja utakmice rezultat ostao isti.

Nakon dva kola, Erikssonova nova momčad ubilježila je dvije pobjede, bez primljenog gola što ih stavlja na 2. mjesto ljestvice iz Evertona.