Cristiano Ronaldo dobio prvu nagradu otkako je u Saudijskoj Arabiji

CRISTIANO RONALDO odigrao je za vikend najbolju utakmicu otkako je početkom siječnja za više od 200 milijuna eura stigao u Saudijsku Arabiju. Njegov Al Nassr je u 18. kolu kod Damaca u prvih 45 minuta poveo 3:0, a sva tri gola zabio je slavni Portugalac. S tim rezultatom je utakmica i završila.

Vodstvo svojoj momčadi Ronaldo je donio u 18. minuti. Dosuđen je penal, a Portugalac je bio precizan za prednost Al Nassra od 1:0. Samo pet minuta kasnije bilo je 2:0 za Al Nassr. Ronaldo je primio loptu na 20-ak metara od gola, došao do vrha kaznenog prostora i zatim neobranjivim udarcem matirao protivničkog golmana za povećanje vodstva. Minutu prije odlaska na odmor zabio je i treći gol.

Ronaldo je tako došao do osmog gola u dresu Al Nassra ove sezone, a ima i dvije asistencije te je zasluženo dobio nagradu za najboljeg igrača saudijske lige.