David Luiz kung-fu udarcem nasrnuo na Kantea, nije dobio ni žuti karton

CHELSEA je 20. kolu Premiershipa preokretom 2:1 slavio kod Arsenala u londonskom derbiju.

Vodili su Topnici od 13. minute golom kapetana Pierre-Emericka Aubameyanga, a onda su u zadnjih deset minuta potonuli. Komičnim reakcijama golmana Bernd Lena i kompletne obrane Bluesi su uzeli ponuđeno. U 83. zabio je Jorginho, a u 87. Tammy Abraham donosi pobjedu gostima.

Bila je ovo utakmica s puno tenzija pa je glavni sudac Pawson pokazao čak osam žutih kartona, ali mnogima nije jasno kako nije pokazao crveni karton Davidu Luizu u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena.

Stoper Arsenala je kung-fu udarcem nasrnuo na N'Goloa Kantea i umalo ga polomio. Francuz se u posljednji trenutak izmaknuo i dobio je udarac u rame, no da je bio malo sporiji, mogao je gadno nastradati. Luiz za ovaj brutalni start nije dobio ni žuti karton.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.