Deportivo dočekao kraj bez postignutog pogotka

Španjolski nogometni prvoligaš Deportivo oprostio se od Lige prvaka izgubivši na Riazoru 0:5 od francuskog Monaca.

Bio je to četvrti poraz španjolske momčadi uz dva remia u susretima A skupine Lige prvaka. Međutim, još poraznije glasi podatak da momčad iz La Corune u 540 minuta nije postigla niti jedan, a primila je devet pogodaka. Godinu dana ranije Deportivo je igrao polufinale Lige prvaka i izgubio je od kasnijeg pobjednika Porta.

"Doživjeli smo veliki neuspjeh. Bilo je teško očekivati ponavljanje prošlogodišnjeg rezultata, no šest utakmica bez pogotka je sramota," kazao je trener Depora, Javier Irureta.

Utakmica protiv Monaca bila je ujedno i oproštaj veznjaka Frana od elitnog natjecanja Starog kontinenta.

"Više me boli činjenica što nismo postigli niti jedan pogodak, od posljednjeg poraza," kazao je Fran, koji je doživio "standing ovation" kada je u 63. minuti napuštao teren.