Evo zašto je Old Firm najžešći derbi

U VELIKOM derbiju 21. kola škotskog Premiershipa Rangersi su pobijedili Celtic 1:0 golom Jacka iz 30. minute i izjednačili se s najvećim rivalima na prvom mjestu ljestvice.

Rangersima je ovo prva pobjeda u Old Firmu nakon 12 utakmica. Zadnji put su slavili 2016. godine nakon produžetaka u kupu, a u prvenstvu nisu pobijedili Celtic gotovo šest i pol godina.

Momčad Stevena Gerrarda apsolutno zasluženo je došla do bodova. Bili su čvršći, hrabriji i odlučniji, a koliko su željeli pobjedu, najbolje se vidjelo sredinom prvog poluvremena tijekom jednog sudačkog podbacivanja.

U duelu su bili Brown i Arfield koji je prije nego što je sudac bacio loptu poskakivao poput UFC borca. Kad je lopta pala, Arfield je nasrnuo i na nju i Browna, odgurnuo ga jednom pa drugi put i tako osvojio loptu.