Flick: Zaslužili smo proći

Foto: EPA

ATLETICO Madrid plasirao se u polufinale Lige prvaka nakon što je u dramatičnom četvrtfinalnom uzvratu na domaćem terenu izgubio od Barcelone 1:2, ali s ukupnih 3:2 prošao dalje. Ispadanje svoje momčadi iz Lige prvaka komentirao je trener Barcelone, Nijemac Hansi Flick.

"Kad pogledate obje utakmice, zaslužili smo ići u polufinale. Ali to je nogomet. Moramo neke stvari raditi bolje. Imali smo dobar stav i mentalitet, momčad je dala sve od sebe. Možemo biti ponosni, bili smo fantastični, čak i s igračem manje. Razumijem razočaranje, ali svaki dan moramo učiti nešto novo", rekao je Flick.

"Ne želim komentirati suđenje jer to su stvari koje ne mogu promijeniti. Tako je kako je i moram to prihvatiti. Možda bi bilo dobro da komentiram suca, ali ne želim. Naš sljedeći korak je dati sve od sebe da osvojimo prvenstvo. Na dobrom smo putu da ostvarimo taj cilj. Liga prvaka ostaje naš velik san. Mlada smo momčad i sljedeće sezone ćemo biti još bolji", zaključio je Barcelonin trener.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.