Hazardov šou, Chelsea petardom ispratio City

DERBI osmine finala FA Kupa na Stamford Bridgeu pripao je Chelseaju, koji je petardom počastio Manchester City i s pobjedom 5:1 izborio plasman u četvrtfinale. Momčad iz Londona igrala je u najjačem sastavu koji je odabrao Guus Hiddink , dok se Manuel Pelegrini odlučio za praktički treću momčad - i to mu se obilo o glavu.

Hazardov čas nogometa

Dugo su navijači londonske momčadi čekali da vide pravog Edena Hazarda. Nešto su konačno dočeali protiv Citya. Belgijanac je s tri asistencije i golom potpisao odličnu partiju, prvu pravu ove sezone. Zahvaljujući njemu redom su pogađali Diego Costa (35.), Willian (48.), Tim Cahill (53.), dok je on zabio iz maestralnog slobodnog udarca u 67. minuti. Wilfredo Caballero skinuo je penal Oscaru, a konačan rezultat postavio je 20-godišnji Bertrand Traore.

Jedini pogodak za sastav s "Etihada" djelo je 19-godišnjeg Davida Faupala, koji je u 37. minuti premijerno pogodio za seniorsku momčad iz Manchestera.

All Goals HD - Chelsea 5-1 Manchester City - 21... by Video-Sport