Henry razbijesnio Engleze: "Ti si se javio komentirati je li Sanchez igrao rukom!?"

NAKON što je Arsenal poveo protiv Hulla sumnjivim golom Alexisa Sancheza, u studiju Sky Sportsa u poluvremenu utakmice komentirali su sporni trenutak. Za mišljenje su pitali i Thierryja Henryja, legendarnog Arsenalova napadača.

"Je li namjerno igrao rukom? Mislim da nije, ali bilo bi mi potpuno jasno da je sudac poništio gol. No nije to nikako mogao vidjeti. Ovo je slučaj u kojemu se žali ona strana koja je primila gol", rekao je Henry, što je odmah izazvalo lavinu komentara gledatelja na Twitteru.

Svi pamte "onu" Henryjevu ruku protiv reprezentacije Irske 2009. u dodatnim kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2010. Henry je u 103. minuti produžetka na Stade de Franceu namjerno rukom zaustavio loptu da ne ode u gol aut i nabacio Gallasu, a on je zabio za 1:1.

Twitter je eksplodirao od komentara nakon Henryjeve izjave, a ovo su neki od njih.