HEZONJA BRILJIRAO Pogledajte što je radio u porazu od Bucksa

MARIO HEZONJA odigrao je još jednu fantastičnu utakmicu u dresu Orlando Magica, no nisu uspjeli izbjeći poraz od Milwaukee Buksa 104:111.

Hezonja je bio najbolji igrač Orlanda na parketu skupivši 23 koša, 3 skoka i 3 osvojene lopte u 35 minuta, uz šut 8/16 i 1/5 za tricu.

Mlada hrvatska zvijezda još jednom je pokazala da je u velikoj formi, iako je u prošlom kolu postigao samo 8 koševa. U posljednjih 7 utakmica ima u prosjeku 15,28 koševa po nastupu.

Orlando je do poluvremena držao prednost, ali u posljednje dvije četvrtine Bucksi su ih nadigrali i više nisu ispuštali prednost. Junak utakmice bio je Antetokounmpo koji je predvodio Buckse s 32 koša, 5 skokova i 5 asistencija. Middleton je dodao 21 koš, 7 asista i 9 skokova.

Sa 18-37 Orlando je pretposljednji, 14. na Istoku, dok je Milwaukee sa 31-24 peti također na Istoku.