Hrvati slave na vrhu austrijske Bundeslige: Pogledajte krasan gol bivšeg reprezentativca

NEKAD povremeni hrvatski reprezentativac Josip Radošević zabio je voj drugi gol za Red Bull Salzburg u 22. kolu austrijske Bundeslige.

Salzburg je pobijedio Ried u gostima sa uvjerljivih 6:1, a Radošević je zabio u 71. minuti, osam minuta nakon ulaska u igru.

Minamino je zabio hat-trick, a Soriano i Hee-Chan po gol. Drugi hrvatski reprezetativac Duje Ćaleta Car odigrao je svih 90 minuta u obrani pobjedničke momčadi.

Vodeći Salzburg sada ima 46 bodova, tri više od drugog Altacha, a pet od treće Austrije. Ried je posljednji, 10. sa 20 bodova, koliko ima i deveti Mattersburg, dok osmi Sankt Poelten ima bod više.