LIGE PETICE

INTER - BOLOGNA 1:2 Dva crvena kartona i ludi preokret Bologne

BOLOGNA je danas u susretu 30. kola talijanske Serie A s 2:1 na domaćem terenu porazila milanski Inter koji je tako potpuno izgubio utrku s Juventusom i Lazijom na vrhu tablice.

Jedini pogodak za Inter zabio je Romelu Lukaku u 22. minuti susreta, a s tim rezultatom otišlo se i na pauzu na poluvremenu susreta.

Preokret Bologne

Činilo se u 57. minuti da će utakmica potpuno otići na stranu Intera jer je kod Bologne crveni karton zaradio Roberto Soriano, ali dogodilo se potpuno suprotno.

Prvo je u 74. minuti za Bolognu zabio Musa Juwara, a samo tri minute kasnije isključen je Bastoni kod Intera i snage su ponovno bile poravnate na terenu.

Konačni rezultat u 80. minuti postavio je Musa Barrow i tako ostavio Inter na čak 11 bodova iza Juventusa.