Juniori Dinama dvaput vodili protiv Manchester Uniteda pa ipak ispali s "Ramljaka"

JUNIORSKA momčad Dinama nije se uspjela plasirati u finale jubilarnog 20. turnira Mladen Ramljak. Njihovi vršnjaci iz Manchester Uniteda bili su bolji u raspucanoj utakmici rezultatom 5:4. Dinamo je poveo pogotkom Ćaića već u četvrtoj minuti. No uslijedio je ekspresan preokret gostiju. Aigbomian i Williams su zabili u 15., odnosno 16. minuti, i United je bio u vodstvu. Do poluvremena je Koščević poravnao na 2:2

Drugo poluvrijeme krenulo je kao i prvo. Već je u 49. minuti zabio Vrbančić, a uslijedio je gol Majića u 54. minuti. No United se ponovo ekspresno vratio i poveo. Aigbomian je zabio svoj drugi pogodak u 57. minuti, a golovima Biancherija i Scaniona Manchester United stigao je do još jednog preokreta i pobjede za finale turnira.