Juve dobio Bresciju, Balotelli poludio: "Suci se uvijek use*u kad njima sude"

JUVENTUS je u petom kolu Serie A stigao do četvrte pobjede. Na gostovanju kod Brescije slavio je 2:1.

Domaćin je poveo u 4. minuti pogotkom Donnarumme koji je zabio topovskim udarcem s 15 metara iskosa. Do kraja prvog dijela branitelj naslova je izjednačio nakon ubačaja iz kuta i gužve u kojoj je u vlastitu mrežu loptu poslao Chancellor.

Junak Juventusa bio je Miralem Pjanić, bosanskohercegovački veznjak koji je snažnim udarcem sa 16 metara u 63. minuti zabio za pobjedu.

Ipak, za Marija Balotellija, koji je sinoć debitirao u dresu Brescije, junaci pobjede Stare dame bili su suci. Zločesti dečko talijanskog nogometa rodio se u Palermu, no s dvije godine s obitelji se preselio u predgrađe Brescije, tako da je zapravo prvi put zaigrao za klub iz grada u kojem je odrastao.

Balotelli je nakon utakmice bio bijesan, ljutit, vrijeđao je suce i tražio ih je da bi se s njima sukobio. Suigrači i ljudi iz kluba su ga jedva smirili. Urlao je: ''Uvijek Juve, uvijek oni. Suci se svaki put useru kad sude njima. To je neprihvatljivo.''