Karate - Još tri medalje hrvatskih reprezentativaca

Mladi hrvatski karataši nastavili su nizati odlične rezultate na Europskom prvenstvu za juniore i kadete, koje se od 17. do 19. veljače održava u Podgorici i na kojem nastupa 834 sportaša iz 43 europske zemlje.

Nakon što su prvog dana osvojili tri odličja, danas su osvojili još tri medalje u kadetskom uzrastu - dvije srebrne i jednu brončanu.

Marko Lučić iz zagrebačkog Lotusa bio je drugi u kategoriji -70 kilograma izgubivši u finalu od Francuza Grilonna 1:3. Srebrnu medalju osvojio je i Alan Šurbek iz zagrebačkog Studenta koji je u završnoj borbi kategorije -65 kg izgubio od predstavnika Bosne i Hercegovine, Potura 1:4. Rene Pernuš iz Rijeke je u kategoriji -75 kilograma u susretu za broncu pobijedio Francuza Khamala 3.2.